Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/nikobarian/fyce.org/engine/modules/show.full.php on line 241  FYCE

06.06.2003

| »

Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії (4 червня)

Міжнародний день дітей - жертв агресії відзначається в річницю бомбардування житлових кварталів Бейрута ізраїльськими збройними силами (4 червня 1982 р.) за рішенням Надзвичайної спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН по палестинському питанню від 19 серпня 1982г.
У цей день Генеральна Асамблея, "будучи враженою величезним числом безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю", ухвалила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії (резолюція ES-7/8).
Всесвітній день навколишнього середовища був оголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 1972 році, щоб відзначити відкриття Стокгольмської конференції з проблем навколишнього середовища . У той же день Генеральна Асамблея прийняла ще одну резолюцію, що поклала початок ЮНЕП.
ВДНС, що вважається одним з найбільш важливих подій в екологічному календарі, відзначається щороку більш ніж у 100 країнах. Ця подія сприяє активізації політичних і общинних заходів . Уряди, окремі особи , неурядові організації, общинні і молодіжні групи, ділові і промислові кола, а також засоби масової інформації організовують різні заходи, спрямовані на підтвердження їхньої прихильності справі захисту навколишнього середовища.
Існує маса можливостей відзначити Всесвітній день навколишнього середовища: вуличні демонстрації, паради велосипедистів, концерти "на природі", шкільні конкурси на кращий твір і кращий плакат, висаджування дерев, кампанії по рециркуляції та підтримці чистоти і багато чого іншого. У багатьох країнах ці щорічні події використовуються для підвищення уваги й активізації діяльності політичних кіл. Голови держав, прем'єр-міністри та міністри навколишнього середовища виступають із заявами і зобов'язуються піклуватися про Землю. Приймаються і більш серйозні зобов'язання, у результаті яких створюються постійні урядові структури, що займаються питаннями керування навколишнім середовищем і економічним плануванням. Цей день дає також можливість підписати або ратифікувати міжнародні конвенції з питань навколишнього середовища.

Деревообрабатывающие станки
Квартиры в Ирпене