FYCE

НУО: питання та відповіді

| » :

Кабмін схвалив Концепцію Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2006-2016 роки". Про це йдеться в постанові Кабміну від 22 квітня 2006 року.
Загальнодержавна програма "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2006-2016 роки" розробляється на виконання Указу Президента України від 11 липня 2005 р. №1086 "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей", який визначив реалізацію державної політики щодо захисту прав дітей одним з основних напрямів діяльності органів виконавчої влади.

Метою Національного плану дій є визначення шляхів урегулювання питань ефективного забезпечення та захисту прав дітей з урахуванням Цілей розвитку тисячоліття та стратегії Підсумкового документа спеціальної сесії в інтересах дітей Генеральної асамблеї ООН "Світ, сприятливий для дітей".
У Національному плані дій обов'язково передбачається проведення моніторингу, оцінки ефективності заходів, що здійснюватимуться. Виконавцями Національного плану дій разом із державними органами можуть бути громадські організації, міжнародні фонди.

Комплексний моніторинг стану дотримання прав дітей в Україні

Всеукраїнська Фундації "Захист Прав Дітей" за підтримки програми "Демократичні гранти" Посольства США в Україні, при партнерстві громадських організацій "Дитячий культурно-просвітницький центр" та ВГО "Жіночий консорціум України" ініціювали проект "Комплексний моніторинг стану дотримання прав дітей в Україні". Проект передбачає відтворення повної картини дотримання прав дитини в Україні у таких життєво-важливих сферах як громадянські права та свободи, сімейне становище та альтернативний догляд за дітьми, запобігання усім видам насильства щодо дитини, запобігання усім видам експлуатації щодо дитини, система освіти та охорона здоров'я, сфера приватних та майнових прав дитини, соціальні заходи захисту, а також специфічні сфери, які зачіпають права дітей, що входять у групи ризику; виявлення порушень у їх дотриманні, а також причини виникнення цих порушень, що уможливить виявити прогалини у законодавстві з одного боку, та створити дієвий механізм їх ліквідації шляхом відповідних законодавчих змін і прискорить наближення до загальноприйнятих демократичних стандартів.
В рамках реалізації проекту обрані регіональні координатори. (м.Чернігів, м. Івано-Франківськ, м. Сімферополь, м. Дніпропетровськ).
Громадським організаціям, які бажають долучитися до реалізації проекту, прохання звертатися до керівника проекту Євгенії Павлової (Всеукраїнська Фундація "Захист Прав Дітей")

Деревообрабатывающие станки
Квартиры в Ирпене