english  


 

Загальна ╕нформац╕я
Що вже зробила наша кра╖на (Зв╕т Укра╖ни , англ╕йською, PDF,180Kb)
Фотограф╕╖


Спецiальна Сесiя Генерально╖ Асамбле╖ ООН в iнтересах дiтей

╤нформац╕я про Спец╕альну Сес╕ю на сайт╕ ООН (рос╕йська мова)

Спец╕альна Сес╕я в ╕нтересах д╕тей ╓ безпрецедентним зас╕данням Генерально╖ Асамбле╖ Орган╕зац╕╖ Об'╓днаних Нац╕й, яке положенню д╕тей ╕ п╕дл╕тк╕в у св╕т╕.

У рамках цього заходу зберуться глави держав ╕ уряд╕в, представники неурядових орган╕зац╕й, фах╕вц╕ з ╕нформац╕йно-пропагандистсько╖ роботи в ╕нтересах д╕тей, а також д╕ти. Цей форум забезпечить велику можлив╕сть для зм╕ни сформованих у св╕т╕ погляд╕в ╕ п╕дход╕в по в╕дношенню д╕тей.

Генеральна Асамблея ООН визначила терм╕ни проведення Спец╕ально╖ Сес╕╖ в ╕нтересах д╕тей - з 8 по 10 травня 2002 року. Спец╕альна сес╕я, запланована на 19-21 вересня 2001 року була в╕дкладена в зв'язку з трагед╕╓ю, що в╕дбулася в США 11 вересня.

Генеральний секретар ООН пан Кофi Анан запросив глав держав та урядiв кра╖н - членiв ООН взяти участь у Спецiальнiй Сесi╖ Генерально╖ Асамбле╖ Органiзацi╖ Об'╓днаних Нацiй, яка ма╓ розглянути результати та здобутки перших десяти рокiв дi╖ Конвенцi╖ ООН про права дитини, та намiтити новi цiлi на подальше десятирiччя.

Детальн╕ше:>>>


  Контакти