english  


 

Загальна ╕нформац╕я
Коментар╕ з анкет
Фотограф╕╖


╤нформац╕я про кампан╕ю

Люди р╕зного в╕ку згуртувалися навколо Всесв╕тнього руху в ╕нтересах д╕тей задля побудови кращого св╕ту для д╕тей ╕ для вс╕х нас. ╥хня позиц╕я ╓ ч╕ткою та прозорою - громадяни св╕ту виявляють турботу щодо д╕тей ╕ оч╕кують в╕д уряд╕в виконання взятих на себе зобов'язань.

В Укра╖н╕ кампан╕ю "Скаж╕ть д╕тям ТАК", в╕дкрив Президент Укра╖ни Л.Д. Кучма 26 кв╕тня 2001 року.

Укра╖на заклика╓ кра╖ни св╕ту сп╕льними зусиллями зменшити загрозу майбутнього людства. Якби у найближч╕ роки на 10% зменшити св╕тов╕ витрати на озбро╓ння ╕ вкласти вив╕льнен╕ кошти в осв╕ту, збереження довк╕лля, охорону здоров'я ╕ боротьбу з б╕дн╕стю - це й було б виявом нашо╖ загально╖ турботи про майбутн╓ д╕тей, а у п╕дсумку ╕ про майбуття нашого сп╕льного дому Земл╕"

Кампан╕я "Скаж╕ть д╕тям ТАК" моб╕л╕зувала громадськ╕сть Укра╖ни, сприяла проведенню багатьох заход╕в, як╕ були направлен╕ на п╕дтримку д╕тей, з╕брала побажання людей р╕зного в╕ку щодо забезпечення прав д╕тей, ╕ що саме найголовн╕ше - думки ╕ мр╕╖ д╕тей Укра╖ни. Понад 130 укра╖нських громадських орган╕зац╕й сво╖ми д╕ями п╕дтримали Всесв╕тн╕й Рух в ╕нтересах д╕тей. До акц╕╖ при╓дналися в╕дом╕ пол╕тики, д╕яч╕ культури, спортсмени, журнал╕сти, педагоги, б╕знесмени, громадськ╕ д╕яч╕.


  Контакти