english  


 

Зм╕ст бюлетеня

╤нформац╕я про Спец╕альну Сес╕ю ООН в ╕нтересах д╕тей
Що вже зробила наша кра╖на (Зв╕т Укра╖ни , англ╕йською, PDF,180Kb)
Фотограф╕╖

Кампан╕я "Скаж╕ть д╕тям - "ТАК!" в Укра╖н╕
Загальна ╕нформац╕я
Коментар╕ з анкет
Фотограф╕╖

Акц╕╖ та кампан╕╖ в Укра╖н╕

Св╕т очима д╕тей
Дитяч╕ статт╕ та листи
Дитяч╕ малюнки

Форум


Наше майбутн╓ у ваших руках!


Стор╕нка створена д╕тьми Незалежного Дитячого Мед╕а Центру "Голос Дитини" при п╕дтримц╕ Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮН╤СЕФ) в Укра╖н╕ ╕ присвячена Спец╕альн╕й Сес╕╖ ООН в ╕нтересах д╕тей.

Ск╕льки нас таких р╕зних, з╕ сво╖ми думками, мр╕ями, проблемами...
Люб╕ть нас ! Поважайте нас!
Т╕льки разом ми можемо зм╕нити св╕т на краще!


Д╕ти залишаються д╕тьми, ╕ захищати ╖х в╕д безпритульност╕ - наш обов'язок. Не потр╕бно з нею боротися. Потр╕бно просто щось робити конкретне. Зупин╕ться, оберн╕ться: в кожному дом╕ ╓, напевне, неблагополучн╕ с╕м'╖, в яких (в╕рн╕ше поза якими) ростуть д╕ти. Як правило, вони потребують небагато - лише впевненост╕, що вони комусь потр╕бн╕. ╤нод╕ цього бува╓ досить, щоб не поповнювати ряди маленьких бомж╕в"

Безумовно, без допомоги дорослих дитин╕ не об╕йтись. Але часто ми д╕йсно бува╓мо "небезпечними" дорослими. Особливо тод╕, коли щось нав'язу╓мо, до чогось примушу╓мо, вважа╓мо, що ми краще зна╓мо чого потребу╓ дитина. ╤нод╕, нав╕ть д╕ючи на перший погляд в ╕нтересах дитини, ми робимо шкоду для не╖. Потр╕бн╕ механ╕зми, як╕ б гарантували захищен╕сть д╕тей. Так╕ механ╕зми ╓. Це права дитини. Захист прав дитини дуже складний ╕ дел╕катний процес. В╕н потребу╓ особливого п╕дходу, обдуманого ╕ виваженого. Дитину не можна залишати наодинц╕ з проблемами. Вона повинна в╕дчувати, що поряд з нею завжди ╓ т╕, хто ма╓ м╕цну силу, п╕дтрима╓ ╖╖ й завжди знайде шлях до виходу ╕з будь-яко╖ скрутно╖ ситуац╕╖, проблеми, конфл╕кту.


  Контакти