english  


 

Загальна ╕нформац╕я
Коментар╕ з анкет
Фотограф╕╖ПОТРЕБИ ╤ МР╤╥ Д╤ТЕЙ УКРА╥НИ
Коментар╕ д╕тей до анкет "Скаж╕ть д╕тям "ТАК"


Я хочу, щоб кожна дитина мала с╕м'ю ╕ щоб ╖╖ в с╕м'╖ любили. Хай вс╕ д╕ти будуть щасливими.

Анастас╕я, 9 рок╕в

Кампан╕я "Скаж╕ть д╕тям "ТАК" допомогла мен╕ д╕знатися як живуть мо╖ однол╕тки. Знати про проблему ╕ бачити ╖╖ на власн╕ оч╕ - це не одне ╕ теж.

Олександр 16 рок╕в.

Я хочу, щоб доросл╕ знайшли час, домовились м╕ж собою ╕ вир╕шили вс╕ проблеми. Тод╕ д╕тям жити буде краще.

Марина, 12 рок╕в.

Насамперед потр╕бно не завдавати шкоди д╕тям ╕ дослухатися до нашо╖ думки. Ти ще зовс╕м не зна╓ш св╕ту, в який прийшов, ще н╕кого не образив, не зрадив, а тебе вже покинули батьки...╤ ти - сирота.

Поки доросл╕ не перестануть завдавати шкоди д╕тям, н╕чого не зм╕ниться...

Олена, 15 рок╕в

... Якби мою анкету надрукували в газет╕, то я б запропонувала вс╕м д╕тям написати листа до л╕дер╕в нашо╖ кра╖ни ╕ розкле╖ти ╖х на центральн╕й вулиц╕ в Ки╓в╕, можливо тод╕ нас почують, побачать ╕ почнуть поважати... До нас н╕кому нема╓ д╕ла.

Тетяна, 16 рок╕в.

Я вс╕м д╕тям Земл╕ бажаю здоров'я, щастя, сонечка в дом╕, усп╕х╕в у всьому, довгих л╕т життя, барвистого дитинства, добра, посм╕шок ╕ тепла. Нехай ваше життя буде не таке важке.

Олена, 12 рок╕в

На анкет╕ написано, що мо╖ пропозиц╕╖ будуть врахован╕ при п╕дготовц╕ матер╕ал╕в до Спец╕ально╖ Сес╕╖ ООН в ╕нтересах д╕тей. Якби я могла звернутися до вс╕х людей, я б сказала, що н╕чого важлив╕шого за д╕тей нема╓ в св╕т╕. Але, якщо щось координально не зм╕нити по в╕дношенню до д╕тей, то майбутнього у багатьох кра╖н нема╓.
Саме за останн╕ роки з'явилося на вулицях так багато д╕тей-жебрак╕в. Погано, коли д╕ти не мають прав, але ще г╕рше, коли вони не мають сво╓╖ дом╕вки, батьк╕в, та ╖м н╕чого ╖сти. Думаю, що в Укра╖н╕ можлив╕ зм╕ни, якщо влад╕ вистачить мужност╕ визнати тепер╕шн╓ жахливе становище. Тод╕ ╕ почнуться зм╕ни на краще. Не знаю, як там в св╕т╕, але в Укра╖н╕ до Конвенц╕╖ про права дитини ми ще не доросли... Це те, що залиша╓ться т╕льки на папер╕...

Юля, 20 рок╕в

Гасло "Все найкраще -д╕тям!" потр╕бно реал╕зовувати конкретними справами

Миколай, в╕йсковослужбовець

  Контакти